• הדרכה בסיסית כגון: הפעלת המחשב, שימוש במערכת הפעלה, ישומי office
  (word, excel, power point, access), גלישה בטוחה באינטרנט, שליחה וקבלה של דואר,
  שימוש בoutlook, שימוש במנוע חיפוס, הסבר על כל הגדרות דפדפן וכו' מול טכנאי מחשבים מנוסה
 • הדרכת חומרה של מחשב: הסבר מעשי על כל חלק מחשבב, הרחבות, bios וכו'
 • טורנט והורדות: תוכנת שיתוף פשוטה ביותר המאפשרת הורדה ושיתוף של קבצים עם אנשים שונים ברחבי העולם. הדרכה כוללת הסבר מפורט על התקנת תוכנות eMule וBitTorrent, שימוש בתוכנה, מושגי יסוד בטורנטים והורדות, חיפוש קבצים באינטרנט, היתרונות וחסרונות של כל אחד מהתוכנות האלה, קנפוג תוכנות בצורה אופטימלית.
 • הדרכת רשתות: מושגי יסוד, מודל שבע שכבות,
  TCP ו-UDP, LAN וWAN, רכזת (HUB), מתג (SWITCH),
  נתב (ROUTER), מבנה רשת ביתית/עסקים ערוץ תקשורת (PORT), הגדרות אבטחה ברשת אלחוטית, שיתוף ברשת, הגדרת Remote Desktop ושיטות אחרות של השתלטות מרחוק,
  מבוא למוצרי אבטחה של Checkpoint
 • *הכנה לתמיכה תכנית אינטרנט: רוצה לעבוד בחברות מובילות בעולם אינטרנט? רוצה לקבל רקע בעולם מחשבים ורשתות כדי להתקבל לעבודה? בהדרכה הזאת אתה תקבל ידע הנדרש בשביל להיות איש HelpDesk כגון: במערכות הפעלה Office 2000, 2003 Windows XP/Vista ישומי, הכרות עם רשתות תקשורת, פרוטוקולי תקשורת , סוגי חייגנים ודפדפנים, תקלות נפוצות באינטרנט ופתרונות, רשת רגילה ואלחוטית. הדרכה הזאת למי שרוצה לחסוך זמן, ללמוד דברים תחליס ולהתחיל לעבוד.
 • בניית אתרים: רוצה לדעת איך לבנות אתר בצורה אחי יעילה ונכונה? רוצה לדעת איך להתחיל ולהמשיך ללמוד לבד? רוצה לדעת יותר על קידום אתרים? בהדרכה הזאת תידע יותר על פורמט HTML, שימוש מעשי בCSS/XHTML. בהדרכה הזאת נבנה אתר ותקבל הסבר מפורת על כל חלק בקוד שלו. בנוסף תקבל גם חומר שימושי בנושא.